O kine Ster Century Cinemas Žilina

Kino sa nachádza v obchodnom centre Mirage Shopping Center priamo v centre mesta, medzi Hlinkovým námestím a Farskými schodami na hranici pamiatkovej zóny. V blízkosti OC je autobusová a železničná stanica a zastávky MHD. Kino disponuje štyrmi klimatizovanými sálami, z ktorý dve majú zariadenie na 3D projekciu, a ďalšie dve na 2D projekciu (sála číslo 3 bola digitalizovaná s príspevkom od AVF.). Vo všetkých sálach je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. Kapacita kina je 486 sedadiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Pre zaľúbených máme v každej sále niekoľko pohodlných  "love seats" a v sále 1 - VIP sedadlá (širšie sedenia a vyššie opierky). Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Fotogaléria

Nový 3D systém

Milí filmoví diváci!

Aby sme Vám spríjemnili filmový zážitok v našom multikine, prinášame Vám revolučnú novinku. Od 6.11.2014 Vám naše multikino ponúka nový 3D systém, ktorý pre Vás znamená pohodlnejšie sledovanie 3D predstavení, lacnejšie vstupné a jedinečnú možnosť vlastniť svoje 3D okuliare!

S novým systémom prichádza aj nové vstupné. Od 6.11.2014 je základné vstupné 6,90€ a k tomu si môžete zakúpiť vlastné okuliare za 1€. V ponuke budú aj detské okuliare za 1 a k tomu vstupné za 5,90€. Okuliare sú ľahšie, „spratnejšie“, môžete ich použiť koľkokrát chcete a povedzme si to úprimne, kto by nechcel mať vlastné 3D okuliare? :)

Veríme, že Vás nový 3D systém zaujme a spríjemní sa Vám filmový zážitok!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Sedadlá v sálach

Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 - 2D/3D - 166 sedadiel, Sála 2 - 2D/3D - 117 sedadiel,  Sála 3 - 2D - 102 sedadiel,  Sála 4 - 2D - 101 sedadiel.

Fotogaléria

Miesta pre vozíčkarov

V každej sále máme 2 vyhradené mieste pre vozíčkarov a do každej sály je bezbarierový prístup.

Nájdi svoj film